آموزش برداشتن و جا زدن آیسی ها با هیتر

Table of Contents

دوره مستر مونتاژور با نوید حکمت(رایگان)

معرفی دوره آموزش الکترونیک

دنیا، دنیای الکترونیک است، سرتان را به هر جهتی بچرخانید، یکی از لوازم الکترونیکی را می‌بینید، از موبایل گرفته تا لپ تاپ و انواع مختلفی از تجهیزات مثل انواع لوازم خانگی و غیره! پس باید قبول کرد در این اوضاع، اگر کسی آموزش الکترونیک ببیند، حتما به درآمدهای خوبی خواهد رسید.

آموزش جامع الکترونیک جزیره سخت افزار، حتما دوره‌ای است که پس از گذراندن آن در قالب یک متخصص وارد بازار کار خواهید شد.

مناسب بازار کار

این دوره نیاز محور بوده و شما بعد از گذراندن آن به راحتی می‌توانید وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید.

مدرسین متخصص

مدرسین این دوره از جمله افراد باتجربه و متخصص هستند که علاوه بر مدارک دانشگاهی، تجربه عملی زیادی دارند.

دسترسی مادام العمر

شما با خرید هر دوره از آموزش الکترونیک جزیره سخت افزار به صورت مادام العمر به ویدئوها دسترسی خواهید داشت.

پشتیبانی آنلاین

ما همیشه در کنار شما هستیم، هر جا به مشکلی برخوردید و سوالی داشتید کافی است در کانال دوره مطرح کنید.

در دوره آموزش الکترونیک چه خواهد گذشت ؟

دوره آموزش تعمیرات فوق تخصصی الکترونیک کاربردی جزیره سخت افزار یک پکیج ویژه است؛ چراکه ما فقط آموزش نمی‌دهیم. مجموعه ما در حال حاضر به عنوان یکی از بزرگترین تعمیرکنندگان تجهیزات الکترونیکی در ایران است به عنوان مثال تعمیرات تجهیزات پزشکی از جمله انواع لیزرها یکی از تخصص‌های ما است.

مدرسین شما افرادی هستند که بیشتر زمان آن‌ها صرف کارهای عملی تعمیرات تجهیزات الکترونیکی می‌شود. فرق آموزش تئوری با آموزش عملی در این است که در تئوری شما نیاز نیست به دنبال حل مساله بروید! اما در آموزش عملی الکترونیک اگر مشکلی پیش بیاید، نیازمند حل مساله است.

وقتی حجم مشکلاتی که در حین انجام کار پیش می‌آید جمع می‌شود، یعنی انبوهی از مشکلات که پیش از این راه‌حل آن‌ها به دست آمده است و شما در کلاس مدرسینی خواهید نشست که فقط مدرک دانشگاهی رشته الکترونیک ندارند، بلکه مجهز به کوله‌باری از مسائل و مشکلاتی هستند که راه حل آن‌ها را پیدا کرده‌اند.

عناوین آموزش جامع الکترونیک جزیره سخت افزار

این دوره آموزش الکترونیک از صفر است، یعنی از پایه؛ پس همین اول کار بدانید اگر اطلاعات شما از مباحث الکترونیک 0 است! نباید نگران باشید، چون ما از قبل از صفر درس‌ها را شروع کردیم و تا دوره الکترونیک پیشرفته پیش خواهیم رفت.

پکیج آموزش الکترونیک ما شامل 7 دوره است که عبارتند از:

دوره آموزش الکترونیک

معرفی دوره مستر مونتاژور

این دوره کاملا رایگان است و شما بابت آن هیچ مبلغی پرداخت نخواهید کرد. کافی است وارد صفحه این دوره شده و ویدئوهای آن را دانلود کنید.

برای اینکه این دوره را بهتر یاد بگیرید، توصیه می‌کنیم حتما پیش نیاز آن یعنی دوره الکترونیک پایه را خریداری کنید. این دوره هدیه ما به شما است و اگر داشتید می‌توانید ویدئوهای آن را در اختیار دیگران نیز قرار دهید. شما در دوره مستر مونتاژ نکاتی را می‌آموزید که به وسیله آن‌ها به راحتی می‌توانید کسب درآمد کنید.

این دوره به صورت ویدئویی است.

حدودا 15 ساعت

سطح این دوره حرفه ای است.

دانلود مستقیم ویدئو

دارد (دوره الکترونیک پایه)

ندارد؛ این دوره رایگان است.

به محض دانلود ویدئوها

دوره آموزش تعمیرات پاور و مدارات اینورتر

آموزش تعمیرات پاور و مدارات اینورتر یکی از جذاب‌ترین بخش‌های آموزشی جزیره سخت افزار در زیر مجموعه آموزش الکترونیک است که شامل 22 ساعت آموزش است و می‌توانیم به جرات بگوییم در ایران نمونه این دوره را پیدا نخواهید کرد.

پاین دوره نیز نیازمند پیش نیاز است و اگر مبتدی هستید، حتما دوره الکترونیک پایه را تهیه کنید و آنرا ببینید. قیمت این دوره در حال حاضر 1 میلیون و 180 هزار تومان است.

پس شما با گذراندن این دوره براحتی می‌توانید وارد بازار کار الکترونیک شده و ماهانه درآمد خوبی از تعمیرات فقط پاور و مدارات اینورتر به دست بیارید؛ پس در خریدن این دوره عجله کنید!

این دوره به صورت ویدئویی است.

سطح این دوره حرفه ای است.

در اسپات پلیر

دارد (دوره الکترونیک پایه)

به محض خرید دوره

دوره آموزش الکترونیک نقشه خوانی و شماتیک خوانی

شماتیک خوانی که بلد باشید، هر مداری را که بخوانید می‌توانید بسازید، شماتیک خوانی مثل داشتن یک نقشه راه است، پس وقتی شماتیک خوانی یاد می‌گیرید، هر مداری که جلو شما بگذارند، به سرعت متوجه پیچیدگی‌های آن خواهید شد.

این دوره در ایران تک است و به شما قول می‌دهیم بعد از یاد این دوره، هرجا که بروید، به عنوان یک متخصص الکترونیک شما را خواهند شناخت.

این دوره 3 ساعت و نیم است و فقط 780 هزار تومان قیمت دارد و مثل دوره‌های دیگر جزیره سخت افزار، باید دوره الکترونیک پایه را پاس کنید تا بتوانید مفاهیم و موارد مطرح شده در این دوره را بفهمید.

غیر حضوری و ویدئویی

3 ساعت و 30 دقیقه

سطح این دوره حرفه ای است.

در اسپات پلیر

دارد (دوره الکترونیک پایه)

به محض خرید دوره

آموزش مقدماتی الکترونیک و مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی (الکترونیک پایه)

در این دوره با تمامی قطعات الکترونیکی آشنا شده و تست قطعات داخل مدار و خارج از مدار را یاد خواهید گرفت.

از همه مهم‌تر اینکه کار کردن با ابزارهای کارگاهی که نیاز اولیه هر متخصص الکترونیک است را می‌آموزید، این یعنی یک قدم به درآمدهای جذاب نزدیک‌تر شدن.

این نکته را فراموش نکنید که دوره آموزش مقدماتی الکترونیک یا همان الکترونیک پایه، پیش‌نیاز 6 دوره دیگر جزیره سخت افزار است. بنابراین حتما باید این دوره را تهیه کنید تا با اصول اولیه آشنا شوید. پس این دوره را دست کم نگیرید.

غیر حضوری و ویدئویی

پایه (مبتدی) این دوره پیش نیاز است

در اسپات پلیر

به محض خرید دوره

مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی (الکترونیک پیشرفته)

اگر بدانید مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی چقدر لذت‌بخش است، در تهیه این دوره لحظه‌ای درنگ نخواهید کرد. تدریس شیرین مهندسی معکوس بردها توسط استاد نوید حکمت و آموزش مباحث مطرح شده در این دوره به زبانی کاملا ساده و قابل فهم، باعث شده دانشجویان علاقه بسیاری به این دوره داشته باشند.

دوره‌ای پولساز که خیلی از دانشجویان جزیره سخت افزار بعد از این دوره اعلام کرده‌اند که به درآمدهای بسیار جذابی دست پیدا کرده‌اند. در این دوره یاد می‌گیرید که چطور شماتیک مدارات مختلف را بخوانید و چگونه شماتیک مدار خود را ترسیم کنید، آموزش دیتاشیت خوانی مدارات رو برای شما قرار دادیم و مسیریابی‌ها و مشابهات را آموزش دادیم، از همه مهم‌تر اینکه کار با اسیلوسکوپ را در این دوره می‌توانید یاد بگیرید.

غیر حضوری و ویدئویی

سطح این دوره حرفه ای است.

در اسپات پلیر

دارد (الکترونیک پایه)

به محض خرید دوره

مهندسی معکوس بردهای الکترونیکی (الکترونیک فوق پیشرفته)

می‌خواهید فوق تخصص الکترونیک شوید، این دوره برای شما طراحی شده است، با گذراندن این دوره هرچه نیاز است بدانید را خواهید آموخت، از مهندسی معکوس تا آموزش پاور و مدارات اینورتر و از همه مهم‌تر، عیب یابی انواع برد و تعمیرات آن.

علاوه بر این در این دوره است که شما تعمیر دستگاه جوش و مودم را هم به صورت عملی یاد خواهید گرفت، به نظرت با آموزش این چیزها، کسب درآمد در بازار بزرگ الکترونیک کار سختی خواهد بود؟

پس بزن بریم تا دیر نشده، این دوره را خریداری کنیم.

غیر حضوری و ویدئویی

فوق حرفه ای

در اسپات پلیر

دارد (الکترونیک پایه)

به محض خرید دوره

پکیج کامل مهندسی معکوس مدارات الکترونیکی (مبتدی تا فوق پیشرفته)

و بالاخره رسیدم به کامل‌ترین پکیج آموزش الکترونیک؛ شما در این دوره به مقام استادی الکترونیک خواهید رسید. بهتر است داخل صفحه این دوره شده و فقط سرفصل‌های آن را مشاهده کنید، 44 ساعت آموزش عملی از 0 تا 100 در اختیار شما قرار خواهد گرفت و شما بابت این دوره فقط 4 میلیون و 200 هزار تومان پرداخت خواهید کرد.

این دوره شامل 3 فصل است که تمام مباحث را در بر می‌گیرد.

این دوره (آموزش جامع الکترونیک) پکیج کامل دوره‌های قبلی است، یعنی با خرید این دوره، دیگر نیازی به خرید دوره‌های بالا ندارید.

غیر حضوری و ویدئویی

پایه تا فوق حرفه ای

در اسپات پلیر

دارد (الکترونیک پایه)

به محض خرید دوره

نظرات دانشجویان درباره آموزش جامع الکترونیک

آموزش برداشتن و جا زدن آیسی ها با هیتر

سوالات متداول

بله برای یادگیری این دوره، حتما نیاز است دوره الکترونیک پایه را مشاهده کنید.

شک نکنید با گذراندن این دوره، به سرعت می‌توانید وارد بازار کار شده و درآمدهای بالایی کسب کنید. دانشجویان متعددی بعد از این دوره، تجربه کسب درآمدهای بالا را داشته‌اند.

تمامی مباحث مطرح شده در دوره‌های دیگر، در دوره آموزش جامع الکترونیک که در آخر معرفی شد وجود دارد و در صورتی که این دوره را تهیه کنید، لازم به تهیه سایر دوره‌ها نیست، اما اگر تمایل دارید فقط بخشی از دوره را داشته باشید، می‌توانید با هزینه کمتری قسمت مورد علاقه خود را تهیه کنید.

کافی است به صفحه مربوطه دوره بروید و گزینه “می‌خواهم در این دوره شرکت کنم” را بزنید تا دسترسی به دوره برای شما باز شود.

بعد از خرید هر دوره ویدئوهای دوره روی اسپات پلیر در اختیار شما قرار خواهد گرفت. کافی است روی سیستم خود اسپات پلیر را نصب کنید، بعد لایسنسی که ما در اختیار شما قرار می‌دهیم را در اسپات پلیر وارد کنید تا دسترسی به همه ویدئوها برای شما باز شود.

خیر، اسپات پلیر پلتفری است که به دلیل حق کپی رایت، امکان دانلود ویدئوها را به شما نمی‌دهد و تنها با یک سیستم می‌توانید دوره را ببینید. (مگر اینکه درخواست لایسنس جدیدی برای سیستم دیگر داشته باشید که با صلاحدید جزیره سخت افزار در اختیار شما قرار خواهد گرفت)، گفتنی است ویدئوها به صورت مادام‌العمر، روی اسپات پلیر در اختیار شما قرار دارد.
نکته دیگر اینکه، دوره مستر مونتاژور که دوره الکترونیک رایگان جزیره سخت افزار است روی اسپات پلیر نیست و می‌توانید مستقیما ویدئوهای آن را دانلود کنید.

بازگشت 100٪ وجه در صورت عدم رضایت شما

رضایت شما برای ما از هر چیزی ارزشمندتر است، بنابراین در صورت تهیه دوره، اگر به هر دلیلی از آن خوشتان نیامد، با خیال راحت کل مبلغ پرداختی به شما بازگشت داده خواهد شد. مدت زمان گارانتی بازگشت وجه 30 روز خواهد بود.